Rodzinna firma jubilerska pełna tradycji.

Od 1992 roku zbieramy doświadczenie, które przekładamy na dopasowaną do potrzeb obsługę każdego klienta. Podążając za trendami światowymi ,asortyment wybierany jest na podstawie oryginalnego wzornictwa . Znajdziecie u nas szeroki wybór biżuterii w złocie, srebrze oraz z kamieniami naturalnymi. Nieustannie rozwijamy się i udoskonalamy, aby zapewnić Państwu wyroby najwyższej jakości. Naszym atutem jest, iż posiadamy największy wybór złota cenionej próby 585.

Posiadamy pięć salonów w Polsce, które znajdują się w Opolu , Skierniewicach oraz Kędzierzynie-Koźlu.

W naszych salonach Klienci znajdą pojedyncze i unikatowe wzory biżuterii damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Umożliwiamy również zaopatrzenie się w pamiątki na chrzest, ślub, komunie takie jak srebrzone obrazki i figurki. Dostępne są u nas repliki broni, zastawy stołowe, srebrne łyżeczki. Wybierzecie u nas wyjątkową biżuterię ślubną wykonaną w złocie lub srebrze, a nawet z ciętego szkiełka oraz pereł.

Dla przyszłych par młodych oferujemy wycenę oraz fachową pomoc w doborze rozmiaru obrączek na zamówienie. Posiadamy wyjątkową ofertę obrączkową firmy Łazur, która oferuje szeroki wybór obrączek w jednym kolorze złota oraz wielokolorowym. W naszych salonach dostępne są klasyczne obrączki w pełnej gamie rozmiarów które można od razu zakupić.

Jesteśmy również autoryzowanym punktem sprzedaży znanych i prestiżowych marek zegarków. Realizujemy usługi złotnicze, w tym wykonywanie nowych wyrobów na życzenie klienta, naprawę i renowację biżuterii. Naszym celem jest oferować modną, o najwyższej jakości i idealnym wykonaniu biżuterię oraz stuprocentowe zadowolenie naszych Klientów.

Obdaruj blaskiem z AWEG.