Oferujemy szeroki i piękny wybór doskonałej biżuterii ze złota i srebra, zarówno wzory klasyczne, jak i nowoczesne. Jako rodzinna firma w drugim pokoleniu, symbolizujemy nasze wrodzone przywiązanie do jakości. Nasz asortyment powstał w wyniku wieloletnich badań rynku detalicznego biżuterii. Regularnie dodajemy nowe i ekscytujące projekty biżuterii do naszego nowego sklepu jubilerskiego online.

Historia jubilera AWEG

27 października 1992 roku w samo południe na opolskim rynku rozpoczęła się nasza historia. Właśnie tam otworzyliśmy pierwszy salon jubilerski i od tamtej pory nigdy nie przestaliśmy się rozwijać. Rodzinny charakter firmy AWEG stanowi przykład jednego z najważniejszych modeli prowadzenia biznesu na świecie.

Nasza nazwa AWEG pochodzi od pierwszych liter imion właścicieli:

„A” – Anastazja
„W” – Violetta
„E” – Edward
„G” – Grzegorz

Salony AWEG

Dzięki czterem salonom w Polsce i wirtualnemu sklepowi online, jesteśmy, aby pomóc Klientom znaleźć wyjątkowe przedmioty, które uczczą ich ważne dni w życiu i będą cenione przez kolejne pokolenia. Kompetentna obsługa w naszym sklepie jubilerskim zapewnia Klientom odpowiednie doradztwo i pomoc w wyborze pięknej biżuterii, obrączek ślubnych, zegarków lub innych akcesoriów. Nasz personel jest systematycznie szkolony w zakresie produktów oferowanych przez sklep, aby mógł udzielić kompleksowych informacji na temat usług złotniczych, materiałów, wykończenia, jakości i stylu.

Oprócz stacjonarnych salonów jubilerskich  na ulicy Krakowskiej 4-6 i Ozimskiej 13 w Opolu, firma posiada firmowy salon jubilerski w centrum handlowym „Turawa Park”, salon jubilerski w Skierniewicach oraz Kędzierzynie-Koźlu. W naszym zespole działają także przedstawiciele handlowi, którzy dystrybuują produkty jubilerskie AWEG do różnych salonów w całej Polsce.

Zgodnie z rynkowymi trendami sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii oraz innych eleganckich wyrobów jubilerskich, AWEG prowadzi poprzez sklep internetowy aweg.pl , gdzie za przystępne ceny można kupić świetnej jakości naszyjniki, pierścionki, bransoletki, kolczyki.

Biżuteria od jubilera

Od wielu lat firma uczestniczy w branżowych targach, m.in. w Krakowie, Gdańsku. Od 2017 roku jest stałym wystawcą największych polskich targów złotniczo-jubilerskich GOLDEXPO w Warszawie prezentując corocznie unikatowe wzory biżuterii damsko-męskiej.

Firma AWEG stworzyła własną markę LUCENTE, jest to srebrna biżuteria klasy premium. LUCENTE to starannie wyselekcjonowane wyroby, tworzone we współpracy z włoskimi producentami.

Podążając za trendami światowymi, asortyment biżuterii wybierany jest na podstawie oryginalności wzornictwa. W ofercie AWEG znajduje się duży wybór biżuterii złotej, srebrnej oraz z kamieniami naturalnymi lub perłami. Naszym atutem jest posiadanie szerokiego wyboru złota cenionej próby 585.