Oferujemy szeroki i piękny wybór doskonałej biżuterii ze złota i srebra, zarówno wzory klasyczne, jak i nowoczesne. Jako rodzinna firma w drugim pokoleniu, symbolizujemy nasze wrodzone przywiązanie do jakości. Nasz asortyment powstał w wyniku wieloletnich badań rynku detalicznego biżuterii. Regularnie dodajemy nowe i ekscytujące projekty biżuterii do naszego nowego sklepu jubilerskiego online.

Historia jubilera AWEG

27 października 1992 roku w samo południe na opolskim rynku rozpoczęła się nasza historia. Właśnie tam otworzyliśmy pierwszy salon jubilerski i od tamtej pory nigdy nie przestaliśmy się rozwijać. Rodzinny charakter firmy AWEG stanowi przykład jednego z najważniejszych modeli prowadzenia biznesu na świecie.

Nasza nazwa AWEG pochodzi od pierwszych liter imion właścicieli:

„A” – Anastazja
„W” – Violetta
„E” – Edward
„G” – Grzegorz

Salony AWEG

Dzięki czterem salonom w Polsce i wirtualnemu sklepowi online, jesteśmy, aby pomóc Klientom znaleźć wyjątkowe przedmioty, które uczczą ich ważne dni w życiu i będą cenione przez kolejne pokolenia. Kompetentna obsługa w naszym sklepie jubilerskim zapewnia Klientom odpowiednie doradztwo i pomoc w wyborze pięknej biżuterii, obrączek ślubnych, zegarków lub innych akcesoriów. Nasz personel jest systematycznie szkolony w zakresie produktów oferowanych przez sklep, aby mógł udzielić kompleksowych informacji na temat usług złotniczych, materiałów, wykończenia, jakości i stylu.

Oprócz stacjonarnych salonów jubilerskich na ulicy Krakowskiej 4-6 i Ozimskiej 13 w Opolu, firma posiada firmowy salon jubilerski w centrum handlowym „Turawa Park”, salon jubilerski w Skierniewicach oraz Kędzierzynie-Koźlu. W naszym zespole działają także przedstawiciele handlowi, którzy dystrybuują produkty jubilerskie AWEG do różnych salonów w całej Polsce.

Zgodnie z rynkowymi trendami sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii oraz innych eleganckich wyrobów jubilerskich, AWEG prowadzi poprzez sklep internetowy aweg.pl, gdzie za przystępne ceny można kupić świetnej jakości naszyjniki, pierścionki, bransoletki, kolczyki.

Biżuteria od jubilera

Od wielu lat firma uczestniczy w branżowych targach, m.in. w Krakowie, Gdańsku. Od 2017 roku jest stałym wystawcą największych polskich targów złotniczo-jubilerskich GOLDEXPO w Warszawie prezentując corocznie unikatowe wzory biżuterii damsko-męskiej.

Firma AWEG stworzyła własną markę LUCENTE, jest to srebrna biżuteria klasy premium. LUCENTE to starannie wyselekcjonowane wyroby, tworzone we współpracy z włoskimi producentami.

Podążając za trendami światowymi, asortyment biżuterii wybierany jest na podstawie oryginalności wzornictwa. W ofercie AWEG znajduje się duży wybór biżuterii złotej, srebrnej oraz z kamieniami naturalnymi lub perłami. Naszym atutem jest posiadanie szerokiego wyboru złota cenionej próby 585.