Zegarki szwajcarskie Atlantic

Zegarki szwajcarskie Atlantic

Każdy, kto stoi obecnie przed trudnym wyborem zegarka bądź w przeciągu ostatnich kilku lat miał okazję wybierać dla siebie czy też bliskiej sobie osoby czasomierz na rękę, z pewnością zgodzi się, że nie jest to łatwe. Współcześnie jest tylu producentów zegarków, że trudność sprawia już zdecydowanie się na jednego konkretnego, nie wspominając nawet o ilości najrozmaitszych modeli. Śmiało można jednak wymienić kilka marek, które w ciągu długich lat zapracowały sobie na miano najlepszych. Pośród produktów, cieszących się doskonałą opinią konsumentów nie sposób nie wymienić zegarków szwajcarskich Atlantic, które cechuje ponadczasowy design, najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Jeśli dodamy do tego naprawdę atrakcyjne ceny, nie dziwi, że zegarki szwajcarskie Atlantic znajdują tak wielu zwolenników.

Historia zegarków szwajcarskich Atlantic

Historia zegarków szwajcarskich Atlantic sięga roku 1888, kiedy to Eduard Kummer powołał do życia przedsiębiorstwo, które nazwał od swego imienia i nazwiska – Eduard Kummer Bettlach (EKB). Początkowo zespół, składający się z kilkunastu fachowców zatrudnianych przez Kummera trudnił się produkcją podzespołów dla firm Certina i Longines. Pierwszy autorski projekt firma stworzyła w 1932 roku. Okazał się on fenomenem na skalę światową, gdyż był to pierwszy, w pełni wodoszczelny czasomierz. Wraz z rokiem 1952 nadszedł moment na zmianę nazwy z EKB na Atlantic. Od tamtego czasu firma, a właściwie wielki koncert stale rozwija się i co sezon wypuszcza na rynek kolejne modele zegarków szwajcarskich Atlantic, których symbolem jest kotwica i cyrkiel.

Zegarki szwajcarskie Atlantic – nieprzemijająca prostota i klasyka

Co wyróżnia zegarki szwajcarskie Atlantic? Dlaczego warto rozważyć zakup akurat jednego z modeli tej marki? Otóż zegarki szwajcarskie Atlantic to przede wszystkim ponadczasowy design, który idzie w parze z najwyższą jakością. Synonimem marki jest prostota i klasyka, które nigdy nie wyjdą z mody. Trendy zmieniają się z roku na rok, czasem ciężko za nimi nadążyć, lecz zegarki od szwajcarskiego producenta niezmiennie pozostają na topie. Biorąc pod uwagę fakt, że inwestując w zegarek bez wyjątku zakładamy, że będzie nam on służył przez długie lata, zegarki szwajcarskie Atlantic w stu procentach spełnią nasze oczekiwania, tak pod względem czysto stylistycznym, jak i technicznym.

Zobacz wszystkie zegarki Atlantic w sklepie AWEG.

Comments are closed.