Usługi jubilerskie

Naprawy

Wykonanie biżuterii

Galwanizacja

Grawer

Skup złota i srebra

Usługi zegarmistrzowskie

Usługi

W AWEG posiadamy własną pracownię złotniczą, dzięki czemu oferujemy usługi jubilerskie. Możemy dokonać napraw w różnym zakresie, przerobienia biżuterii, korekcji rozmiaru obrączki, pierścionka, bransoletki czy łańcuszka. Naprawiamy złoto i srebro, a także, w miarę możliwości, inną biżuterię.
Nasze produkty objęte są roczną gwarancją na uszkodzenia niemechaniczne.

Istnieje możliwość zostawienia zakupionej u nas biżuterii, obrazka, wyrobów ze srebra, stali i plateru do grawerowania. Grawer wykonywany jest laserowo.
Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie grawera na zakupionym u nas produkcie, otrzymasz 20% RABATU!
W przypadku zakupu u nas złotych obrączek, grawer jest GRATIS! Ilość znaków ograniczona jest jedynie rozmiarem obrączki.

W każdym ze sklepów AWEG istnieje możliwość sprzedaży złomu złota i srebra. Łańcuszek, zepsute kolczyki czy zawieszka bez kamienia mogą zostać sprzedane za gotówkę lub wymienione na któryś ze znajdujących się na sklepie produktów. Pamiętaj, że przy wymianie dostaniesz lepszą cenę za gram.

Nasza wykwalifikowana obsługa świadczy podstawowe usługi zegarmistrzowskie, takie jak skrócenie bransolety czy wymiana paska. W przypadku zegarków zakupionych w sklepach AWEG, po okazaniu dowodu zakupu, zmniejszenie bransolety zostanie wykonane GRATIS.