Obrączki ślubne

Obrączki to symbol miłości na całe życie, dlatego muszą być idealne. W sklepach AWEG można znaleźć dziesiątki różnych wzorów, z różnymi zdobieniami i kolorami złota. Istnieje możliwość wykonania obrączek z powierzonego przez Państwa złota w dowolnym, wybranym wzorze.

-20%

Generic placeholder image

Kamienie naturalne

AWEG oferuje różnorodną biżuterię wykonaną z kamienii naturalnych. W naszych sklepach można zakupić bransoletki na gumce i sznurku, korale, a także kolczyki. Kamienie występuja we wszystkich możliwych kolorach, dlatego każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Dobierz kamienie do swojego znaku zodiaku, aby w pełni czerpać z ich specjalnych właściwości.

-20%

Generic placeholder image

Perły

W AWEG można zakupić perły hodowlane w formie korali, bransolet i kolczyków. Występują one w różnych kształtach i rozmiarach, ponieważ mimo, że powstają w wyniku integracji człowieka, pozostają wyrobem naturalnym.

Perła majorka jest wyrobem sztucznym, jednak dzięki temu ma bardzo niską cenę. Występują we wszystkich możliwych kolorach i są idealnym dodatkiem do stylizacji. Połączenie bransoletki z zegarkiem lub kilku bransoletek da niesamowity efekt niewielkim kosztem.

-20%

Generic placeholder image

Padovani

Padovani to markowa biżuteria włoska, której jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorem.

Biżuteria Padovani dostępna jest w sklepie AWEG przy ulicy Krakowskiej 4-6 w Opolu.

-30%

Generic placeholder image

Wyroby stalowe
platery

W AWEG można zakupić różnego rodzaju wyroby stalowe. Tace, maselniczki, piersiówki, akcesoria kuchenne.

Piękne wyroby z plateru charakteryzują sie niezwykłym wyglądem. Wykonywane na wzór naczyń z XIX wieku stanowią wyjątkową ozdobę kuchni i jadalni. Doskonały pomysł na niezapomniany prezent.

Wyroby ze stali i platery dostępne są w sklepach AWEG przy ulicy Krakowskiej 4-6 i ulicy Ozimskiej 13 w Opolu.

-30%

Generic placeholder image

Ceramika

Ceramiczna biżuteria jest elegancka i pełna klasy. Występuje w połączeniach ze srebrnymi wstawkami w formie pierścionków, bransolet i zawieszek.

Biżuterię ceramiczną w kolorach białym lub czarnym można nabyć w każdym ze sklepów AWEG.

-50%

Generic placeholder image

Kryształki

AWEG oferuje wyroby z kryształków dostępnych w różnych wzorach, mieniące się kolorami w zależności od padania światła. Bardzo eleganckie, idealna ozdoba zarówno do kreacji wieczorowej, jak i na co dzień.

W promocji posiadamy również kolorową biżuterię z kryształków. Różne wzory i kolory. Dostępne pierścionki, zawieszki, kolczyki.

Biżuteria Swarovski dostępna jest w sklepach AWEG.

-50%

Generic placeholder image

Koralowiec
masa perłowa

Koralowiec charakteryzuje się pięknym, czerwonym kolorem. Biżuteria z koralowca łączona jest ze srebrem. W ofercie AWEG można dostać kolczyki, zawieszki, pierścionki i bransolerki z koralowca.

Biżuteria z masy perłowej mieni się różnymi kolorami. Stanowi wyjątkową ozdobę dla osób w każdym wieku. Występuje w kształtach przypominających muszle, a także prostych figurach geometrycznych.

Dostępne w AWEG przy ulicy Ozimskiej 13 w Opolu.

-50%

Generic placeholder image

Srebro z markazytami

Markazyty to kamienie naturalne o wyjątkowych wyglądzie. Patrząc z bliska kamienie przypominają piramidy lub płytki, co wynika z ich krystalizacji w układzie rombowym. Wśród markazytów każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od odcienia kamieni mogą one przypominać starą biżuterię lub nowoczesne wyroby. W AWEG łączone z kamieniami naturalnymi i srebrem.

Dostępne w AWEG CH Turawa Park w Zawadzie k. Opola.

-50%

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Jubilerskie

Posiadamy własną pracownię złotniczą. Dzięki temu naprawisz u nas biżuterię, a także wykonasz nowe wyroby wedle własnego życzenia.

Szczegóły »

Generic placeholder image

GRAWER

Chcesz zrobić komuś pamiątkę na całe życie? Zdarzyło się coś, o czym nie chcesz zapomnieć?

AWEG oferuje usługę graweru na naszych i zewnętrznych wyrobach. Grawer wykonywany jest laserowo, dlatego napis będzie dokładny, precyzyjny i trwały.

Szczegóły »

Generic placeholder image

Złota i srebra

W sklepach AWEG istnieje możliwość sprzedaży uszkodzonej, zniszczonej lub po prostu niepotrzebnej biżuterii. Wystarczy przynieść swoje złoto lub srebro do jednego z naszych punktów stacjonarnych, a wykwalifikowana obsługa wyceni jego wartość.

W przypadku wymiany złomu na produkt znajdujący się na sklepie zaoferujemu Ci wyższą cenę skupu!

Szczegóły »