Celebrytki złote

Celebrytki to niekończący się hit sezonu. Pozwolą ozdobić szyję bez konieczności kupowania osobno zawieszki i łańcuszka, a dzięki temu zapłacisz o wiele mniej. Stanowią idealny prezent, a każda Pani z chęcią będzie nosić celebrytkę pod swoją szyją

W ofercie AWEG można znaleźć różnorodne wzory celebrytek. Złote celebrytki dostępne w próbie 333 i próbie 585. Występują w wariancjach z jednym, dwoma, a nawet trzema elementami. Zapewniamy niskie ceny i wysoką jakość.

Generic placeholder image

Obrączki

Obrączki to symbol miłości na całe życie, dlatego muszą być idealne. W sklepach AWEG można znaleźć dziesiątki różnych wzorów, z różnymi zdobieniami i kolorami złota. Istnieje możliwość wykonania obrączek z powierzonego przez Państwa złota w dowolnym, wybranym wzorze.

-20%

Generic placeholder image

Kamienie naturalne

AWEG oferuje różnorodną biżuterię wykonaną z kamieni naturalnych. W naszych sklepach można zakupić bransoletki na gumce i sznurku, korale, a także kolczyki. Kamienie występują we wszystkich możliwych kolorach, dlatego każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Dobierz kamienie do swojego znaku zodiaku, aby w pełni czerpać z ich specjalnych właściwości.

-20%

Generic placeholder image

Zegarki Ice Watch

Zegarki Ice-Watch to odważny design i szeroka paleta kolorów. Innowacyjna firma, która od 2007 roku zdobywa coraz więcej zwolenników.

Kolekcje damskie, męskie, unisex i dziecięce. Zegarki występują w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, a ich niezwykle przyjemny pasek sprawi, że będą idealnym dodatkiem dla każdego - nawet osoby, która nigdy wcześniej nie nosiła zegarka.

Zegarki Ice-Watch można zakupić w sklepie AWEG w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola.

Generic placeholder image

Biżuteria męska

Męskie bransoletki ze skóry z mocnym, stalowym zapięciem! W ofercie AWEG znajdziecie wiele różnych wzorów. Bransoletki będą idealnym prezentem zarówno dla eleganckich, jak i trochę bardziej wymagających co do mody mężczyzn.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Jubilerskie

Posiadamy własną pracownię złotniczą. Dzięki temu naprawisz u nas biżuterię, a także wykonasz nowe wyroby wedle własnego życzenia.

Szczegóły »

Generic placeholder image

GRAWER

Chcesz zrobić komuś pamiątkę na całe życie? Zdarzyło się coś, o czym nie chcesz zapomnieć?

AWEG oferuje usługę graweru na naszych i zewnętrznych wyrobach. Grawer wykonywany jest laserowo, dlatego napis będzie dokładny, precyzyjny i trwały.

Szczegóły »

Generic placeholder image

Złota i srebra

W sklepach AWEG istnieje możliwość sprzedaży uszkodzonej, zniszczonej lub po prostu niepotrzebnej biżuterii. Wystarczy przynieść swoje złoto lub srebro do jednego z naszych punktów stacjonarnych, a wykwalifikowana obsługa wyceni jego wartość.

W przypadku wymiany złomu na produkt znajdujący się na sklepie zaoferujemu Ci wyższą cenę skupu!

Szczegóły »