Zegarki Ice Watch

Zegarki Ice-Watch zdecydowanie wyróżniają się na tle innych firm. Odważny design i paleta kolorów sprawiają, że zegarki mają coraz więcej zwolenników. Firma powstała w 2007 roku, ale rozwija się niezwykle szybko dzięki swojej innowacyjności.

Paski zegarków z kolekcji ICE wykonane są z opatentowanego przez firmę kauczuka, który jest niezwykle przyjemny w dotyku. Swoją strukturą przypomina skórę, dzięki czemu z łatwością dopasuje się na ręce nawet u osób, które nigdy wcześniej nie nosiły zegarków.

Kolorystyka zegarków Ice-Watch nie może zostać niezauważona. Można tu znaleźć praktycznie wszystkie możliwe kolory, które występują w odważnych, intensywnych odcieniach, czasem nawet fluorescencyjnych. Z zegarkiem Ice-Watch zdecydowanie będziesz zauważalny!

Każdy z zegarków pakowany jest w wyjątkowe pudełko, które dopasowane jest do wybranego zegarka Ice-Watch. Pudełka kolekcji ICE nie tylko posiadają ten sam kolor, co zegarek, ale również dają możliwość późniejszego wykorzystania ich jako skarbonki!

Zegarki marki Ice-Watch objęte są dwuletnim okresem gwarancji na mechanizm zegarka.

Zegarki Ice-Watch można zakupić w sklepie AWEG w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola.