Zegarki Certina

Certina to szwajcarska firma produkująca zegarki od 1888 roku. Zegarki Certiny podzielone są na cztery kolekcje - Sport, Aqua, Urban i Heritage.

Certina Sport to chyba najważniejsza ze wszystkich kolekcji Certiny. Idea firmy opiera się na połączeniu pasji do tworzenia zegarków i miłości do sportu. Każdy z zegarków z serii sport ma być odpowiednim dodatkiem dla każdego sportowca, bez względu na to jak ekstremalny sport wykonuje, dzięki wysokiej jakości i precyzji. Dzięki Systemowi DS zegarki są wytrzymałe, innowacyjne i wyjątkowe.

Certina Aqua to kolekcja rozwijana od 1960 roku. Zegarki charakteryzują się niezwykłą odpornością i precyzją. Wodoszczelność zegarków AQUA to aż 200m dla zegarków automatycznych i 300m dla zegarków kwarcowych. Duża liczba szczegółów i funkcji powoduje, że zegarki są idealnym dodatkiem na wakacje, ale nie tylko. Dzięki unikalnemu designowi wyglądają dobrze zarówno przy spotkaniach biznesowych jak i nieformalnych.

Certina Urban to połączenie sportowego ducha marki z aktualnymi trendami. Zegarki z tej kolekcji są eleganckie, stylowe i współczesne. Łączą w sobie wszystkie cechy, na których zależy fanom zegarków. W tej kolekcji można znaleźć między innymi zegarek DS-8 Chronograph Moon Phase, który nie tylko wygląda bardzo stylowo, ale i umożliwia śledzenie faz księżyca.

Certina Heritage to ponadczasowe zegarki dedykowane tradycji i pokazujące elementy historii zegarmistrzostwa. W tej kolekcji Certina przedstawia modele, które kształtowały się na przestrzeni lat, połączone z nową technologią, opracowaną rpzez firmę.

Charakterystyczną cechą zegarków Certina jest ich autorski system DS-Double Security. Dzięki systemowi DS zegarki Certiny posiadają wzmocnione szafirowe szkło, specjalną uszczelkę o-ring na trzpieniu, dwie uszczelki o-ring w koronie zegarka, specjalne uszczelki z tyłu obudowy koperty, specjalnie wzmocniony dekiel zegarka.

Żółw, który znajduje się na każdym modelu Certiny informuje o użyciu systemu DS w zegarkach.

Zegarki marki Certina objęte są dwuletnim okresem gwarancji na mechanizm zegarka.

Zegarki Certina można zakupić w sklepie AWEG w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola.