Zegarki Tommy Hilfiger

Casio Edifice to męskie zegarki analogowe wyższej klasy. Większość modeli posiada funkcję chronografu, dzięki czemu umożliwiają one dokładny pomiar czasu. Zegarki występują w wielu wzorach i kolorach, a wysoka jakość wykonania jest od razu wyczuwalna.
Zegarki Casio Edifice inspirowane są światem motoryzacji, a w każdym z modeli można zauważyć dynamiczną, męską stylistykę. Zegarki występują w wesji na pasku i nabransolecie, a koperta często wyposażona jest w tachymetr. Casio Edifice to wyższa klasa zegarków łącząca zalety zegarka sportowego z eleganckim o nowoczesnych wzornictwie posiadającym zaawansowane funkcje jak i wodoszczelność do 10 atmosfer.

Casio G-Shock to seria znana na całym świecie. Zegarek jest stworzony tak, by radzić sobie z najcięższymi warunki dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia i wstrząsy. Zegarki G-Shock charakteryzują się również wysoką precyzją, Waveceptor umożliwiający radiową synchronizację czasu z zegarem atomowym, dzięki czemu nie ma konieczności samodzielnej regulacji godziny. G-Shocki nadają się do noszenia nawet przez osoby, które uprawiają sporty ekstremalne, dzięki systemowi antywstrząsowemu. Dodatkowo wyróżniane są modele o podwyższonej wodoszczelności oraz zegarki górskie.

Klasyczne Casio to zegarki o tradycyjnych wzorach. W kolekcji można znaleźć dużo zegarków analogowych o czytelnej tarczy, pozbawione zbędnych dodatków. Dostępne są zarówno modele na pasku jak i bransolecie, z kopertą okrągłą i prostokątną.

Casio Analogowo-cyfrowe to seria zegarków, które posiadają klasyczną tarczę ze wskazówkami oraz wkomponowany w nią niewielki wyświetlacz cyfrowy. Umożliwia on wyświetlenie godziny drugiej strefy czasowej. W kolekcji można również znaleźć solarne zegarki zasilane światłem oraz modele z wysoką wodoszczelnością.

Casio Beside to seria pełna modeli tradycyjnych o prostej stylistyce. Czarno-biale zestawienie kolorów sprawia, że zegarki są niezwykle czytelne dla ich użytkowników. W kolelcji można znaleźć również zegarki z funkcją chronografu i datownika.

Zegarki marki CASIO objęte są trzyletnim okresem gwarancji na mechanizm zegarka. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia dodatkowych trzech lat gwarancji. Więcej informacji w sklepach stacjonarnych AWEG.

Zegarki CASIO można zakupić w sklepach:
AWEG w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola.