Zegarki Adriatica

Adriatica łączy nowe wzory i modele zegarków z niskimi cenami. W ofercie firmy można znaleźć zarówno modele klasyczne jak i chronografy. Adriatica produkuje zegarki mechaniczne i automatyczne, w których wykorzystywane są mechanizmy Eta i Selita. W zegarkach kwarcowych użyto mechanizmów Ronda, Eta i Isa. Specjalizacją firmy są zegarki złote, pozłacane metodą PVD, tytanowe oraz stalowe.

Kolekcja zegarków Adriatica jest niezwykle różnorodna i została podzielona na dwie części: sportową/nowoczesną i klasyczną/elegancką. Wszystkie zegarki pokazują, że dla marki istotna jest tradycja, oryginalny i nowoczesny styl, a także najwyższa jakość.

Kolekcja klasyczna dedykowana jest dla osób, które cenią sobie ekskluzywny styl. Zegarki Adriatica z tej kolekcji dodają elegancji i finezji.

Kolekcja nowoczesna opiera się o sportowy design. Dedykowane są dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i lubią zegarki będące wyrazem doskonałości i nowoczesności.

Zegarki Adriatica charakteryzują się najwyższą jakością, dokładnością, rzetelnością, połączoną z elegancją i oryginalnym designem, co potwierdza znak "Swiss Made".

Zegarki marki Adriatica objęte są dwuletnim okresem gwarancji na mechanizm zegarka.

Zegarki Adriatica można zakupić w sklepach:

AWEG przy ul. Krakowskiej 4-6 w Opolu,

AWEG na Rynku w Skierniewicach,

AWEG przy ul. Pamięci Sybiriaków 6 w Kędzierzynie Koźlu.